pl-flag eng-flag ger-flag

Wykonujemy usługi z zakresu: piaskowania, malowania proszkowego, sprzedaży wyrobów hutniczych ze stali, sprzedaży gazów technicznych.

PANELE OGRODOWE

W naszej ofercie znajdują się kompleksowe systemy ogrodzeniowe, które wykonane są z profilowanych lub prostych paneli zgrzewanych.
Panele ogrodzeniowe to obecnie jeden z najpowszechniej stosowanych systemów ogrodzeniowych. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim niezwykłej trwałości, wysokiej estetyce oraz łatwości montażu. Dostępne w naszej ofercie panele ogrodzeniowe to produkty najwyższej jakości, wykonane z niezawodnych materiałów i wyposażone w nowoczesne systemy łączenia.

Ogrodzenia panelowe mogą znaleźć szerokie zastosowanie nie tylko w przypadku ogrodzeń dla domów prywatnych, ale również jako zabezpieczenie terenów przemysłowych, sportowych, budynków użyteczności publicznej, parków, fabryk czy supermarketów. Panele ogrodzeniowe sprawdzają się doskonale do budowy kojców dla psów czy jako osłony śmietnikowe.

Oferujemy panele ogrodzeniowe 6/5/6, 6/6/6, 8/6/8 i wysokościach od 630 mm do 2430 mm wraz ze słupkami (60x40) oraz akcesoriami montażowymi. Nasze panele ogrodzeniowe dostępne są w wersji surowej, ocynkowanej lub ocynkowanej i malowanej proszkowo (wg RAL).

Ceny przez nas oferowane są niezwykle korzystne, wręcz konkurencyjne !
Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z naszymi specjalistami.

BRAMY, BALUSTRADY, OGRODZENIA

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom specjalistów jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom naszych Klientów, zapewniając jednocześnie konkurencyjny poziom cen i usług. W naszej codziennej pracy stawiamy na jakość. Dbamy, aby każde zlecenie było wykonywane terminowo oraz zgodnie z wszystkimi standardami. Polityka naszej firmy skierowana jest na produkcję ekskluzywnych wyrobów metaloplastycznych jak też nowoczesnych oraz tradycyjnych ogrodzeń metalowych. Praca naszych artystów zachwyci klienta. Piękno stylu, wysoka jakość, drobiazgowość ornamentu sprawia, że każdy produkt nabiera oryginalnego charakteru i stanowi chlubną wizytówkę naszej pracy. W bogatym katalogu znaleźć można m.in. : przęsła, bramy skrzydłowe i przesuwne, balustrady, słupy montażowe oraz panele ogrodzeniowe. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem, z nastawieniem na Klientów, co nierzadko spotyka się z wyraźnym ich zadowoleniem. Dzięki elastycznej strukturze firmy, możemy zaproponować Państwu, szereg usług takich jak: bezpłatny pomiar, wyliczenia i kosztorysy, jak również doradztwo techniczne na terenie inwestycji oraz w siedzibie naszej firmy. Dzięki odpowiednim wskazówkom, jesteśmy w stanie stworzyć projekty, które w maksymalnym stopniu zarówno zadowalają Klientów, jak i w sposób idealny komponują się z domem oraz resztą architektury. Wybierając nasze produkty, zyskują Państwo trwałość na wiele lat, dzięki zabezpieczeniu powierzchni, poprzez cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Posiadamy także w pełni wyposażoną lakiernię, przygotowaną do malowania proszkowego. Lakierowanie metalowych elementów odbywa się w kabinie lakierniczej, a do wypalania służy profesjonalny 8 m piec, którego wymiary pozwalają na malowanie wielkopowierzchniowych elementów. Wykorzystujemy przy tym pełną paletę lakierów według kolorystyki RAL, a stosowane przez nas farby proszkowe wyróżnia najwyższa jakość. Wybierając firmę PULVERMET mają Państwo gwarancję stuprocentowego zadowolenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów !!!

Zapraszamy do współpracy

ZOBACZ RÓWNIEŻ

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Pulvermet sp. z o.o.
ul. Władysława Jagiełły 3 B
74-400 Dębno

Dziękujemy za wysłanie wiadomości, skontaktujemy się logo
Uprzejmie informujemy, że:
a) Pulvermet sp. z o.o. ul. Władysława Jagiełły 3 B 74-400 Dębno stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@pulvermet.pl lub pisemnej na adres Pulvermet sp. z o.o. ul. Władysława Jagiełły 3 B 74-400 Dębno
Rozwiń ▼Zwiń ▲

 

 

Pulvermet 2023 © Wszystkie Prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Future in Design

logo